Titles you rated
Iron ManRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
May 18Rated ★ 5.0
HulkRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0