Movies
Ratings
293
The Social NetworkRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
BedazzledRated ★ 4.0
The Incredible Burt WonderstoneRated ★ 3.0
Doctor DolittleRated ★ 3.0
That Thing You Do!Rated ★ 5.0
Master KIMsRated ★ 2.0
Blue StreakRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Knight RustyRated ★ 1.0
Christmas in South ParkRated ★ 4.0