Movies
Ratings
293
Marvel One-Shot: A Funny Thing Happened on the Way to Thor's HammerRated ★ 4.5
Marvel Studios: Assembling a UniverseRated ★ 4.0
Marvel One-Shot: Agent CarterRated ★ 4.5
Marvel One-Shot: All Hail the KingRated ★ 4.5
Marvel One-Shot: The ConsultantRated ★ 4.5
Marvel One-Shot: Item 47Rated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0- BlackRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5