Movies
Ratings
663
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
EvolutionRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5