Movies
Ratings
100
SoulRated ★ 5.0
TenetRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
The President who Plays the PianoRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 2.5
Fermat's RoomRated ★ 4.5
Sunny: Strong Mind Strong LoveRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
The Life AheadRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0