Movies
Ratings
1035- KimchiRated ★ 1.5
The King's WardenRated ★ 2.5- Summer EchoesRated ★ 1.0
- World PremiereRated ★ 1.5
- Princess Mimi and King of PenisRated ★ 2.5
- 철봉하는 가영Rated ★ 0.5
- 고백Rated ★ 0.5
A Dangerous WomanRated ★ 1.5- Route 7Rated ★ 3.5
- In Our DayRated ★ 1.5
- Mr. ButterflyRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- Red FruitRated ★ 2.0
- 사랑하는 그대, 이제 순댓국을 먹는가?Rated ★ 2.5
- Break and My BoyfriendRated ★ 2.0
- HyerimRated ★ 2.0
- COMMUNITYRated ★ 0.5
The Sea on the Day When the Magic ReturnsRated ★ 2.5- No DivingRated ★ 2.0