Titles you rated
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.0
Crimson TideRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0