Movies
Ratings
19
HanbandoRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 1.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0