Movies
Ratings
258
The Nut JobRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.5
MamaRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 4.0
Two MoonsRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
The FivesRated ★ 1.5
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.0