Movies
Ratings
165 AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0 AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
 TRON: LegacyRated ★ 3.5 TRON: LegacyRated ★ 3.5
 Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5 Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
 The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0 The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
 Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5 Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
 Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5 Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
 ThorRated ★ 3.5 ThorRated ★ 3.5
 Knight and DayRated ★ 4.5 Knight and DayRated ★ 4.5
 I Am Number FourRated ★ 4.5 I Am Number FourRated ★ 4.5
 The Golden CompassRated ★ 4.5 The Golden CompassRated ★ 4.5
 Total RecallRated ★ 4.5 Total RecallRated ★ 4.5
 Man of SteelRated ★ 3.0 Man of SteelRated ★ 3.0
 The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0 The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
 JumanjiRated ★ 4.0 JumanjiRated ★ 4.0
 He's on DutyRated ★ 3.5 He's on DutyRated ★ 3.5
 Terminator SalvationRated ★ 4.0 Terminator SalvationRated ★ 4.0
 Warm BodiesRated ★ 3.5 Warm BodiesRated ★ 3.5
 Good Morning PresidentRated ★ 3.0 Good Morning PresidentRated ★ 3.0
 Total RecallRated ★ 3.0 Total RecallRated ★ 3.0
 Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0 Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0