Movies
Ratings
352
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5