Movies
Ratings
941
The Last PrincessRated ★ 2.5
Evan AlmightyRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 2.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.5
The ConcubineRated ★ 1.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5