Movies
Ratings
34
The PrestigeRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0