Movies
Ratings
195
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0