Movies
Ratings
354
WantedRated ★ 2.0
Sin CityRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.0
Gangnam BluesRated ★ 2.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
300Rated ★ 2.0
The HangoverRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
CrankRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.0
The SuspectRated ★ 2.0