Movies
Ratings
124
The HappeningRated ★ 0.5
AlliedRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
We Were SoldiersRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0