Movies
Ratings
195
The Last WordRated ★ 5.0
The CommuterRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Girl in the Spider's Web: A New Dragon Tattoo StoryRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Long Live the KingRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0