Titles you rated
BatmanRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Con AirRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 3.5- The CureRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 2.5
Dances with WolvesRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5