Movies
Ratings
211
Starship TroopersRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
BatmanRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0