Movies
Ratings
82
The AvengersRated ★ 2.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0