Movies
Ratings
31
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
A History of ViolenceRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
CubeRated ★ 5.0