Movies
Ratings
43
The Best OfferRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
My Own Private IdahoRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Under the SkinRated ★ 3.0
Seven PoundsRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 5.0
HitchRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0