Movies
Ratings
317
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
S DiaryRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 3.0
Love in MagicRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5
Petty RomanceRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0