Movies
Ratings
388
In TimeRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
MudRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
The Foul KingRated ★ 4.5
HeroRated ★ 5.0