Movies
Ratings
836
Turner & HoochRated ★ 1.5
The MaskRated ★ 1.5
Judge DreddRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 2.0
High Plains DrifterRated ★ 3.0
The StingRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 2.0
The Last of the MohicansRated ★ 3.0
A Terra-Cotta WarriorRated ★ 2.0
GremlinsRated ★ 1.5
The Name of the RoseRated ★ 3.0
Good Morning, VietnamRated ★ 3.0- The Forbidden Legend: Sex & ChopsticksRated ★ 2.0
Porco RossoRated ★ 2.0
King KongRated ★ 2.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 1.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0