Titles you rated
Pokémon: Arceus and the Jewel of LifeRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 1.0
Angel HeartRated ★ 2.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0