Movies
Ratings
52
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Nicholas on HolidayRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 1.0
Monsters UniversityRated ★ 1.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.5
EnchantedRated ★ 4.5
The NeverEnding StoryRated ★ 0.5
MatildaRated ★ 1.0- River of No ReturnRated ★ 1.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Rio 2Rated ★ 4.5
Monsters vs. AliensRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 1.0
A Man and a WomanRated ★ 4.0