Titles you rated
New WorldRated ★ 5.0
Eight BelowRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Hello BrotherRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Rob-B-HoodRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0