Titles you rated
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
RushRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.0