Titles you rated
For HorowitzRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Public EnemiesRated ★ 1.0
Guns & TalksRated ★ 2.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 4.0
CountdownRated ★ 3.0
Enter the DragonRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 5.0
Eye For An EyeRated ★ 2.0
Police Story 2Rated ★ 4.0
S.W.A.T.Rated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.0
She's Out of My LeagueRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0