Movies
Ratings
234
Perfect SenseRated ★ 5.0
The 40-Year-Old VirginRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 2.0
BeanRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 5.0
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 3.0
A Good YearRated ★ 4.0