Titles you rated
New WorldRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0