Titles you rated
KikujiroRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0