Movies
Ratings
195
OblivionRated ★ 1.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0