Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
The AbyssRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
WindtalkersRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0