Movies
Ratings
73
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 0.5
SoulRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 2.0
Night in ParadiseRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 2.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.5
Transporter 2Rated ★ 4.0