Movies
Ratings
70
Sing StreetRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Hijack 1971Rated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5