Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 1.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
Terminator SalvationRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5
The ClientRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 1.5