Movies
Ratings
138
DuneRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Ouija: Origin of EvilRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
Pola XRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5