Movies
Ratings
51
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Cries and WhispersRated ★ 4.0
Black DogRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
My Lucky StarsRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0- Food ChainRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Henri HenriRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 2.5