Titles you rated
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 2.5