Movies
Ratings
67
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 5.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5