Movies
Ratings
50
ShrekRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0