Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Young Adult MattersRated ★ 1.5
Three SistersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0