Movies
Ratings
343
Shrek 2Rated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Weekend AwayRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 3.5
PapillonRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
The OutsiderRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0