Movies
Ratings
291 The Boy and the BeastRated ★ 4.5 The Boy and the BeastRated ★ 4.5
 The IntouchablesRated ★ 4.5 The IntouchablesRated ★ 4.5
 The ConjuringRated ★ 4.0 The ConjuringRated ★ 4.0
 Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0 Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
 ObsessedRated ★ 2.0 ObsessedRated ★ 2.0
 Penguins of MadagascarRated ★ 4.0 Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
 Love ForecastRated ★ 3.0 Love ForecastRated ★ 3.0
 The Imitation GameRated ★ 4.0 The Imitation GameRated ★ 4.0
 Coin Locker GirlRated ★ 3.5 Coin Locker GirlRated ★ 3.5
 SpyRated ★ 4.5 SpyRated ★ 4.5
 The TreacherousRated ★ 2.5 The TreacherousRated ★ 2.5
 Jurassic WorldRated ★ 4.0 Jurassic WorldRated ★ 4.0
 Step Up All InRated ★ 4.5 Step Up All InRated ★ 4.5
 The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0 The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
 The PriestsRated ★ 4.0 The PriestsRated ★ 4.0
 The NotebookRated ★ 4.5 The NotebookRated ★ 4.5
 The Fault in Our StarsRated ★ 4.5 The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
 Crying FistRated ★ 3.0 Crying FistRated ★ 3.0
 Castaway on the MoonRated ★ 3.5 Castaway on the MoonRated ★ 3.5
 Inside OutRated ★ 5.0 Inside OutRated ★ 5.0