Movies
Ratings
119
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Iron GiantRated ★ 5.0
The Road to El DoradoRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0