Titles you rated
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 1.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 2.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 2.0
QuickRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.0
Wedding CrashersRated ★ 1.0
What to Expect When You're ExpectingRated ★ 2.0