Movies
Ratings
21
Notting HillRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.0