Titles you rated
Fight ClubRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Four BrothersRated ★ 4.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
The Dyatlov Pass IncidentRated ★ 4.0
Stranger Than FictionRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 5.0
Pain & GainRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
Identity ThiefRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
UnfriendedRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0